Jak přehrát hudbu z mobilu na starém autorádiu

Pokud chcete z rádia ve vašem automobilu poslouchat hudbu uloženou v telefonu, máte v dnešní době hned několik možností. Můžete propojit rádio s telefonem pomocí kabelu, případně technologií Bluetooth. Lze také použít FM vysílač připojený k telefonu. Až na poslední zmiňovanou možnost jsou ale všechny určeny především pro modernější typy rádií. Problém nastává, pokud vlastníte starší automobil a v něm máte patřičně staré autorádio.

Nyní se objevilo řešení v podobě Bluetooth kazety, kterou prostě strčíte do svého starého autorádia, připojíte ji ke zdroji elektrické energie a v telefonu spustíte přenos hudby. Poté si již můžete užívat svou oblíbenou hudbu ve svém autorádiu. Drobný problém vidím v nutnosti stálého připojení k adaptéru cigaretového zapalovače. Zpráva bohužel neuvádí technické detaily o tom, jak je přenos zvuku přesně řešený.

Klepněte pro větší obrázek

Ačkoliv toto řešení není zrovna moderní a cena nového autorádia není vysoká, stále se najde mnoho lidí, kteří mají svoje staré čtyřkolové miláčky v takřka původním stavu (ačkoliv už dávno mají nový automobil). Pro ty je Bluetooth kazeta zajímavou možností, jak si i pouštět oblíbenou hudbu i ze svého starého autorádia. Cena tohoto zajímavého příslušenství je cca 35 amerických dolarů, tedy necelých 600 korun.

Zdroj: intomobile.com

Témata článku: Příslušenství, Mobil, Auto

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

19.  10.  2017 | Měchura Milan | 10

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4