Jak přehrát hudbu z mobilu na starém autorádiu

Jak přehrát hudbu z mobilu na starém autorádiu

Pokud chcete z rádia ve vašem automobilu poslouchat hudbu uloženou v telefonu, máte v dnešní době hned několik možností. Můžete propojit rádio s telefonem pomocí kabelu, případně technologií Bluetooth. Lze také použít FM vysílač připojený k telefonu. Až na poslední zmiňovanou možnost jsou ale všechny určeny především pro modernější typy rádií. Problém nastává, pokud vlastníte starší automobil a v něm máte patřičně staré autorádio.

Nyní se objevilo řešení v podobě Bluetooth kazety, kterou prostě strčíte do svého starého autorádia, připojíte ji ke zdroji elektrické energie a v telefonu spustíte přenos hudby. Poté si již můžete užívat svou oblíbenou hudbu ve svém autorádiu. Drobný problém vidím v nutnosti stálého připojení k adaptéru cigaretového zapalovače. Zpráva bohužel neuvádí technické detaily o tom, jak je přenos zvuku přesně řešený.

Klepněte pro větší obrázek

Ačkoliv toto řešení není zrovna moderní a cena nového autorádia není vysoká, stále se najde mnoho lidí, kteří mají svoje staré čtyřkolové miláčky v takřka původním stavu (ačkoliv už dávno mají nový automobil). Pro ty je Bluetooth kazeta zajímavou možností, jak si i pouštět oblíbenou hudbu i ze svého starého autorádia. Cena tohoto zajímavého příslušenství je cca 35 amerických dolarů, tedy necelých 600 korun.

Zdroj: intomobile.com

Témata článku: Příslušenství

7 komentářů

Nejnovější komentáře

  • mobiler9004 6. 6. 2008 22:45:57
    Proč kupovat?? Si ho udělej sám. Je to jednoduchý, už jsem si ho udělal a...
  • DES 6. 6. 2008 15:00:30
    Pro ty co mají autoradia na CD si můžeš koupit ten FM vysílač, kterej je...
  • tom-cz 6. 6. 2008 13:45:36
    tak a ještě aby vymysleli něco pro ty, co mají CD-autorádio :-D:-D hezký...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení