Jak ušetřit za zprávy: textovky za 90 haléřů pro každého

Jak ušetřit za zprávy: textovky za 90 haléřů pro každého
Na trhu se objevila nová služba pro levné zasílání textových zpráv. Princip je jednoduchý. Do mobilu si nainstalujete javovou aplikaci, která bude textové zprávy posílat prostřednictvím internetu. Jedna taková textovka vyjde uživatele na 90 haléřů, ať už směřuje do jakékoli mobilní sítě v ČR. Připočíst k tomu musíme ještě náklady na datové přenosy, které však cenu příliš nenavýší. Uživatelé, kteří budou mít aplikaci nainstalovanou, si mohou posílat ještě zvláštní typ textových zpráv mezi sebou za 10 haléřů. Tyto speciální zprávy nejsou přijímány jako běžné SMS, pro jejich příjem je nutné aktivovat zmíněnou javovou aplikaci a stáhnout si příchozí zprávy podobně jako e-maily.

Za textové zprávy zaslané prostřednictvím javové aplikace se neplatí operátorovi, ale společnosti Mobil System z Frýdku-Místku, která službu provozuje. Platí se formou předplatných kupónů v hodnotách 200 Kč a 400 Kč, které zahrnují 220 SMS / 400 speciálních zpráv, respektive 440 SMS / 800 speciálních zpráv. Kupóny by měly být k dostání u prodejců mobilních telefonů.

Zprávy je možné posílat nejen z mobilu, ale také z webového rozhraní na internetu, které najdete na adrese www.levneSMS.cz. Zde je také zdarma ke stažení potřebná javová aplikace, kterou si však můžete stáhnout přímo do mobilu z adresy wap.levnesms.cz.

Více informací na www.levnesms.cz

40 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Napálenej 30. 1. 2006 18:25:21
    Tak teda nevim co jsem ušetřil . Poslal jsem přes tuhle skvělou aplikaci...
  • Dawe, Dawe 30. 1. 2006 10:25:41
    A ještě se tím chlub, že toho tolik projedeš...
  • Dawe, Dawe 30. 1. 2006 10:24:26
    Co ti sežralo prachy?

komerční sdělení

Komerční sdělení