Jak vyzrát na energii: nabíječka pro cyklisty

Jak vyzrát na energii na letních festivalech už víme, nyní však přichází také něco pro cyklisty. Nabíječka na jízdní kolo, která přeměňuje mechanickou energii na energii elektrickou. Funguje vlastně jako obyčejné dynamo, které určitě všichni z jízdního kola znáte. Otázkou zůstává, zda je při jízdě mobil upevněn dostatečně, aby nedošel při jízdě po nerovném terénu k újmě a kompatibilita kabelů. O2 totiž tento ekologický způsob dobití mobilu umožňoval zatím pouze na svém festivalu Wireless v Londýně a to ve stacionární pozici, takže si jeho návštěvníci, kterým došla šťáva sice zašlapali, ale neprojeli se. Dobrou zprávou je, že cyklistická nabíječka se brzy dostane do prodeje (alespoň v Anglii) a že bude možné v nabíječce elektrický proud generovat „do zásoby“, takže baterii v mobilu půjde nabíjet i v klidovém stavu.

Klepněte pro větší obrázek
Vyznavači mobilů a cyklistiky budou nadšeni

Témata článku: Operátoři, O2, Ostatní, Nabíječka, Jízdní kolo

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14