Japonské Fujitsu uvedlo oddělitelný mobil. Je tlustý jen 10 mm

Japonský mobilní operátor NTT DoCoMo představil dvoudílný telefon s názvem Fujitsu F-04B. Kupodivu nejde o žádný prototyp nebo koncept, nýbrž o reálný mobil, který se skládá ze dvou částí. Ty jsou bezdrátově propojeny a tak to celé funguje. Nabízí se tak úvahy praktického využití – na jedné části lze surfovat, kontrolovat kalendář, s druhou souběžně telefonovat a podobně. Telefon nabízí 3,4" VGA dotekový displej, fotoaparát, smartphone je necelých 10 mm tenký.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
S tímto telefonem si uživatelé opravdu pohrají, a také zavolají

Tuto část lze kdykoliv spojit a rozpojit s klávesnicí, která jinak komunikuje přes bluetooth. Klávesnice poslouží pro zadání čísel nebo po vysunutí pro psaní jako QWERTY, zároveň s ní lze telefonovat. K mobilu bude k dostání kompatibilní příslušenství, ukázka se zmiňuje o Pico projektoru. Podívejte se na video pro lepší představu:

 

 

Zdroj: Unwired

Diskuze (9) Další článek: Samsung Galaxy S Pro: chystá se nejlepší Android s QWERTY?

Témata článku: Fujitsu, Mobil


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39