Javové hry zdarma a legálně

Javové hry zdarma a legálně

Kvalitní javové hry nejsou levnou záležitostí. Pokud si chcete zahrát novou hru na svém mobilu, musíte investovat leckdy až 80 Kč nebo se spokojit s demoverzí. A pokud nenakupujete přímo od operátora, k nákladům se připočítají ještě poplatky za přenesená data.

Se zajímavým projektem přišla společnost Micromedia. Ta začala na svém novém portále www.javamania.cz nabízet javové hry pro mobilní telefony zdarma. Vývojáři se pochopitelně svých zisků nevzdali, ale hru za uživatele platí inzerent, který má k dispozici reklamní plochu zobrazovanou při spuštění hry.

Stahovat hry je možné jak pomocí SMS zprávy (ta vyjde na 3 Kč) a následného stažení přes WAP, ale také přímo do PC tak, abyste ušetřili za přenos dat účtovaných mobilním operátorem.

V nabídce jsou zatím jen čtyři hry. Ředitel společnosti MicroMedia, pan Jakub Mach, v tiskové zprávě uvádí: „Herní nabídku budeme pravidelně rozšiřovat a můžete se těšit také na premium tituly, nakonec žádný top vývojář nebude v nabídce chybět. Věříme, že model bude atraktivní také pro inzerenty a že uživatelé jejich sdělení přijmou se zájmem.“

Micromedia se snaží oživit trh s javovými hrami a přichází už s druhým zajímavým projektem. Tím prvním jsou videorecenze javových her na portále www.microgames.tv.

Témata článku: Software pro mobily, Zdarma

10 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Tom 17. 8. 2007 19:35:53
    Bohužel to vypadá, že tam není žádná hra pro modernější telefony s...
  • Prokop Holý 20. 7. 2007 14:16:11
    jad není jar, na to pozor, jad=JAvaDescription a je to v podstatě textový...
  • Nic.Nebude 19. 7. 2007 21:24:08
    Dobrý den mrkl jsem se na stranku MicroGames.tv a musim opravdu...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení