Javový cMessenger má problémy

Javový cMessenger má problémy
Aplikace cMessenger pro rychlou komunikaci pomocí mobilních telefonů má již delší dobu technické problémy. Projevily se už předminulý víkend, kdy se z mobilu nebylo možné připojit. Většina těchto potíží obvykle vzniká při špatném nastavení datových profilů v telefonu. Nyní tomu však tak nebylo a s problémy se setkáte i v případě, kdy ve svém internetovém prohlížeči zadáte adresu cmessenger.cleverlance.com. Tato adresa je nedostupná, tudíž není funkční i samotný midlet.

Zanedlouho všechno bylo opět vše naprosto v pořádku a cMessenger fungoval. Situace se však minulý víkend opakovala a klient se rozběhl až v polovině týdne, navíc jen částečně. Na telefonech Sony Ericsson T610 a T630 se stále nebylo možné připojit. Na lince telefonické podpory jsem se dozvěděl, že tento způsob komunikace s uživateli byl nedávno ukončen. Operátorka mi doporučila, abych kontaktoval techniky pomocí e-mailu. I když jsem tak učinil, dodnes jsem k problémům nedostal žádné stanovisko.

Tento víkend byla situace opět naprosto stejná. Nefunguje ani samotná aplikace, ani internetové stránky. Uvidíme, co nás čeká v nejbližších dnech, ale doufejme, že to není konec tohoto velmi oblíbeného programu pro rychlé zasílání zpráv.


Další informace o cMessengeru najdete našich starších článcích:

Témata článku: Sony Ericsson T610

43 komentářů

Nejnovější komentáře

  • H+ (H_plus) 28. 5. 2004 1:55:28
    Prdlajs - s Colibry jsem připojenej na jabber.cz. Já jsem s ním...
  • Bagr 27. 5. 2004 14:40:23
    No v telefonu se toho nastavit moc neda. Pouze jmeno a heslo, ktere se...
  • 1one 27. 5. 2004 11:31:14

    nazdarek, mohl bys mi prosim poradit s nastaveni messengeru v...


komerční sdělení

Komerční sdělení