JawBone: supersluchátko podruhé

O náhlavní soupravě JawBone jsme na MobilManii psali už před několika týdny. Mezi tím se nám ale podařilo sehnat řadu kvalitních obrázků, ze kterých lze poznat daleko víc než z jedné malé fotografie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Sluchátko JawBone se začne prodávat na podzim za cenu kolem sto padesáti dolarů. Po přepočítání na českou měnu to vychází zhruba na čtyři tisíce korun plus daň. Co zajímavého za to handsfree, která se k telefonu připojuje archaickým kabelem, nabídne? Především špičkový zvuk. Výrobce vychvaluje svůj systém pro odstraňování šumu, hluku a ozvěn. Na sluchátku jsou dva mikrofony, které snímají zvuk a ten se potom různými způsoby odčítá, upravuje a filtruje. Prý to opravdu funguje, na prezentaci byl demonstrátor v kukani spolu se řvoucí sekačkou a mixérem, protější strana přitom slyšela pouze jeho hlas.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nepředpokládám, že by se sluchátko JawBone začalo prodávat i v České republice. Díky internetu a zásilkovým službám je ale svět dostatečně malý na to, abyste si ho koncem roku mohli objednat v USA. Bude se nabízet ve verzích pro telefony Motorola, Nokia a Sony Ericsson.

Diskuze (3) Další článek: Šuškanda: dvě Oskarovy letní akce (oživeno)

Témata článku: Špičkový zvuk


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 8

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11