Jde to i postaru: véčko Sharp s analogovým televizním tunerem

Televize v mobilním telefonu je stále diskutovanějším tématem. Mluví se především o digitálním vysílání DVB-H, případně DMB, a o nejistém termínu nástupu těchto moderních technologií do běžné praxe. Především je potřeba vytvořit technologické zázemí a pokrýt signálem co největší území. Proč však nevyjít z toho, co už dávno funguje? Jen by to chtělo mobil s možností příjmu analogového televizního vysílání.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nový Sharp V604SH s televizním tunerem

A právě takový telefon představil japonský Vodafone, výrobcem je Sharp. Ploché véčko má velký otočný displej s rozlišením 240 × 320 bodů a s podporou 260 tisíc barev. Rozměry přístroje jsou 50 × 103 × 26 mm a hmotnost 144 g. Ve výbavě kromě televizního a rádiového přijímače zaujme třímegapixelový fotoaparát s dvojnásobným optickým zoomem, MP3 přehrávač nebo slot pro paměťové karty miniSD. Plně nabitý akumulátor vydrží na 130 minut hovoru, 450 hodin v pohotovostním režimu a na hodinu příjmu televize.

Témata článku: Sharp, Véčko, Analog

Určitě si přečtěte

Podívejte se na rodokmen mobilů s duálními fotoaparáty. Znáte je všechny?

Podívejte se na rodokmen mobilů s duálními fotoaparáty. Znáte je všechny?

** Apple není první. Dvojité fotoaparáty jsou s námi skoro dekádu ** Smysl dvou objektivů se různí, ale úspěch nezaznamenal žádný ** Máme pro vás také exoty se třemi zadními či pěti předními kamerami

13.  10.  2016 | Kůžel Filip | 4

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4