Jedete s Vodafonem na MFF? Rezervujte si film přes SMS, půjčte si koloběžku

Stihli jste se zaregistrovat a říct si o místo zdarma ve Vodafone hotelu při Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech? Pak by vás i ostatní návštěvníky mohl zajímat nový systém na rezervaci lístků na jednotlivá filmová představení.

Rezervační kanály jsou dva, platí na aktuální a následující den: portál Vodafone live! a SMS. První možnost je logicky určena pouze zákazníkům Vodafonu, rezervační aplikace je schována pod speciální položkou „Karlovy Vary“. Na stejném portálu jsou neustále k dispozici informace o festivalu, Vodafone hotelu, o MMS soutěži o akreditace a ubytování, o programu Vodafone Fér Klubu. Ostatní akreditovaní návštěvníci zašlou SMS s klíčovým slovem a v příslušném tvaru (viz obrázky níže) na číslo 906 09 05. Cena jedné zprávy je 5 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Vodafone připravil také několik zajímavých akcí. Přístupné jsou pro všechny návštěvníky MFF, ale zákazníci tohoto operátora mají vždy nějakou tu výhodu…

  • Vodafone Fér klub: 30 minut internetu zdarma pro zákazníky kavárny, každý večer koncerty a taneční párty (Gipsy.cz, Michael Burian, Tim Felixe, Kryštof,…). S Festival passem a akreditací vstup 100,- Kč, bez akreditace 150,- Kč. Dále barmanská škola, kadeřníci, tetování a další.
  • úschovna zavazadel - pro zákazníky Vodafonu zdarma
  • půjčovna koloběžek - pro zákazníky Vodafonu zdarma

Témata článku: Operátoři, Vodafone, SMS, Film, Voda

Určitě si přečtěte

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14