Ježíšek pod stromeček naděluje prostřednictvím Bluetooth

Galerie Tate Britain vyzve každý rok nějakého umělce, by pro ni vytvořil tradiční vánoční strom. Tento rok se tohoto úkolu ujal sochař Richard Wentworth a ve zdobení stromku šel s dobou. Kromě „klasických“ ozdob, které tvořily mimo jiné i půlky malovaných kuchyňských talířů, vybavil stromek Bluetooth modulem. Ten ze stromku dělá sběrnou jednotku nevšedních vánočních dárků.

Klepněte pro větší obrázek 
Vánoční stromek digitálního věku

Každý návštěvník galerie se může stát Ježíškem a obdarovat ostatní nějakým pěkným multimediálním dárkem v podobě fotografie, textu, zvukové nahrávky nebo videa pořízeného svým mobilním telefonem. Stačí vybraný dárek poslat pod stromeček prostřednictvím Bluetooth.

Klepněte pro větší obrázek
Mistr při práci...

Multimediální dárky budou shromažďovány a na Štědrý den si je na těchto stránkách budete moci všechny prohlédnout i vy. Pokud to máte do galerie daleko nebo nejste vybaveni telefonem s Bluetooth, můžete poslat svůj dárek e-mailem.

Diskuze (5) Další článek: Vylepšení první N-Gage: výměna MMC bez vypínání

Témata článku: Bluetooth, BLU, Stromeček, Ježíšek, Strom, Vánoční stromek


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11