Joby: modrozubé tykadlo

Někteří výrobci bluetooth handsfree se snaží jít cestou minimalizace, jiní si zakládají na výborné výdrži, nadstandardních funkcích, dalekém dosahu, výjimečném designu atp. Od první bluetooth handsfree uběhlo už pár let, za tu dobu jsme viděli sluchátka rozličných tvarů. Jestli jste si mysleli, že už vás nemůže v této oblasti nic překvapit, pak se podívejte na poslední produkt společnosti Joby.

Klepněte pro větší obrázek 

Jejich bluetooth handsfree zaujme na první pohled svým designem. Není pochyb o tom, že se jedná o stylovku mezi sluchátky. Ale pozorně si všimněte stříbrného výčnělku na konci těla headsetu. Jedná se vysoce citlivý mikrofon. Pomocí teleskopické „antény“ si jej můžete snadno vytáhnout přímo před ústa. Od takového řešení se dají očekávat skvělé zvukové vlastnosti. Nutno dodat, že i s vysunutým mikrofonem celá handsfree vypadá velmi neotřele, elegantně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Způsob uchycení sluchátka na ucho je velmi podobný tomu, který známe například ze sluchátek značky Nokia

Rozměry bluetooth handsfree Joby Zivio nejsou úplně nejmenší, ovšem ani nijak přehnané: 137 × 54 × 15 mm při malé hmotnosti 13 gramů. Sluchátko vydrží podle specifikace až desetihodinový hovor, případně necelých 13 dní v režimu pohotovosti. Pokud dojde energie, dobijete jej pomocí USB. Handsfree bude teprve uvedené do prodeje. Na stránkách společnosti můžete zadat váš email pro informovaní o uvedení na trh.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (6) Další článek: Psion iKôn: tahle baculka něco vydrží

Témata článku: Příslušenství

Určitě si přečtěte