Joby: modrozubé tykadlo

Někteří výrobci bluetooth handsfree se snaží jít cestou minimalizace, jiní si zakládají na výborné výdrži, nadstandardních funkcích, dalekém dosahu, výjimečném designu atp. Od první bluetooth handsfree uběhlo už pár let, za tu dobu jsme viděli sluchátka rozličných tvarů. Jestli jste si mysleli, že už vás nemůže v této oblasti nic překvapit, pak se podívejte na poslední produkt společnosti Joby.

Klepněte pro větší obrázek 

Jejich bluetooth handsfree zaujme na první pohled svým designem. Není pochyb o tom, že se jedná o stylovku mezi sluchátky. Ale pozorně si všimněte stříbrného výčnělku na konci těla headsetu. Jedná se vysoce citlivý mikrofon. Pomocí teleskopické „antény“ si jej můžete snadno vytáhnout přímo před ústa. Od takového řešení se dají očekávat skvělé zvukové vlastnosti. Nutno dodat, že i s vysunutým mikrofonem celá handsfree vypadá velmi neotřele, elegantně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Způsob uchycení sluchátka na ucho je velmi podobný tomu, který známe například ze sluchátek značky Nokia

Rozměry bluetooth handsfree Joby Zivio nejsou úplně nejmenší, ovšem ani nijak přehnané: 137 × 54 × 15 mm při malé hmotnosti 13 gramů. Sluchátko vydrží podle specifikace až desetihodinový hovor, případně necelých 13 dní v režimu pohotovosti. Pokud dojde energie, dobijete jej pomocí USB. Handsfree bude teprve uvedené do prodeje. Na stránkách společnosti můžete zadat váš email pro informovaní o uvedení na trh.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Příslušenství

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

19.  10.  2017 | Měchura Milan | 16

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4