Juice se s konečnou platností mění na Eurotel Mobile Media

Od 1. dubna 2003 se všechny služby Juice přesunou pod jednu střechu mateřské značky Eurotel. Společně s ostatními službami, které přinášejí na mobilní telefony informace a zábavu (Eurotel Video Servis, GSM Infotext a Eurotel Asistent), vytvoří nový koncept nazvaný Eurotel MobileMedia.

Změna uspořádání „contentových“ služeb se v prvé řadě promítne na webu. Na www.eurotel.cz vznikne nová sekce nazvaná Eurotel MobileMedia (mobilmedia.eurotel.cz), do které budou přesunuty i veškeré důležité informace z www.mobiljuice.cz. Změny se dotknou také struktury mobilního portálu Juice (dostupného přes WAP a přes *111*#), jehož jméno se rovněž změní na Eurotel MobileMedia. 

Samotné služby, které dosud poskytoval Juice, zůstávají stejné. Na WAPu ani na webu není třeba měnit žádná nastavení, vše proběhne automaticky.

Diskuze (9) | Informační MMS už brzy u T-Mobilu

Témata článku: EU, Euro, Mobil, Mobil m, Platnost

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan