K předplatnému Mobilit kniha o iPhonu, karta nebo vrtulník

K předplatnému Mobilit kniha o iPhonu, karta nebo vrtulník

Pokud si právě teď předplatíte Mobility, jediný časopis o mobilech v Česku, máte možnost získat zajímavé a hodnotné dárky.

Mobility s Katalogy mobilů na 1 rok

Za 498 Kč získáte 12× časopis Mobility, 2× Katalog mobilů, kompletní archiv časopisu Mobility v PDF, členství v Klubu předplatitelů. Jako dárek od nás dostanete buď knihu iPhone - Průvodce s tipy a triky (běžná cena 297 Kč) nebo předplacenou kartu Twist Start (kredit 250 Kč), O2 TXT (kredit 200 Kč) či Vodafone Divoká karta (kredit 200 Kč).

Mobility s Katalogy mobilů na 2 roky

Za 1 500 Kč od nás získáte 24× časopis Mobility, 4× Katalog mobilů, kompletní archiv časopisu Mobility v PDF, členství v Klubu předplatitelů. Navíc jako dárek za věrnost dostanete RC model vrtulníku Vision S010 Sport v hodnotě 600 Kč.

Mobility na 1 rok

Za 399 Kč získáte 12× časopis Mobility, 2× Katalog mobilů, kompletní archiv časopisu Mobility v PDF, členství v Klubu předplatitelů.

Jak předplatit a využít akce?

Je nutné nás kontaktovat na bezplatné telefonní lince 800 11 55 88 (v pracovní dny, pondělí–čtvrtek, od 8.00 do 16.30) nebo e-mailu na adrese predplatne@cpress.cz.

Nabídka platí pouze pro Českou republiku, pro nové i obnovující předplatitele od 31. 3. 2009 do 3. 4. 2009. Předplatné můžete prodloužit i v případě, že vám ještě nekončí. Nabídka dárků k předplatnému platí do vyčerpání zásob, vydavatel si vyhrazuje právo nahradit dárek při jeho vyčerpání jiným dárkem. Dárky jsou zasílány až po obdržení platby za předplatné, a to do čtyř týdnů od zaúčtování platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez upozornění ukončit.

Další článek: LG chystá dvě levné novinky s hudební výbavou

Témata článku: Apple iPhone 4GB, Karta, Kniha, Mobil, Předplatné


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 4

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 11

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 8