Karty microSD a M2 s kapacitou 8GB míří na trh

Firma SanDisk, největší výrobce paměťových karet a záznamových médií na bázi flash pamětí, vypustila do volného prodeje dvojici očekávaných vysokokapacitních karet. Jak karta microSD, tak Memory Stick Micro (M2) mají kapacitu 8 GB se kterou do svého telefonu uložíte až dva tisíce skladeb, pět tisíc fotek ve vysoké kvalitě nebo pět hodin videa ve vysokém rozlišení ve formátu MPEG-4. Prostě si představte celovečerní film na DVD ve vašem mobilu. Doporučená maloobchodní cena karty microSD činí 139,99 dolarů, což při výhodném kurzu znamená 2 700 Kč. Majitelé Sony Ericssonů si jako obvykle budou muset trochu připlatit, konkrétně bude karta stát 149,99 dolarů, což v se v přepočtu na naši měnu rovná 2 900 Kč. I u nás by se karty měly v obchodech objevit co nevidět.

Klepněte pro větší obrázek
Paměti není nikdy dost, ale s 8GB kartou ho bude zase o něco více...

Témata článku: Příslušenství, microSD, Karta, Trh

Určitě si přečtěte

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4