Kdo vyhraje chytrou Nokii? Hlasujte pro nejlepší blog

Kdo vyhraje chytrou Nokii? Hlasujte pro nejlepší blog

Blogování na MobilManii má za sebou půlrok! Vybrali jsme pět nejlepších blogů a na vás je teď rozhodnout o absolutním vítězi. Dostane Nokii N81. Nejlepší blog můžete vybírat z následující pětice až do samotného konce září (končit tedy budeme ve středu 30. září sekundu před půlnocí), každý čtenář může hlasovat pouze jednou, duplicity budou vyřazeny. Ve čtvrtek pak uveřejníme jméno vítězného blogu a jeho autorovi/autorům pošleme herní smartphone Nokia N81.

Redakcí nominované blogy za srpen

Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo blogovací soutěže a vy se můžete ucházet o další Nokii.

 • Mobil(n)ovinky
  Stálice našich blogů a už dvojnásobný vítěz blogerské soutěže. Pánové se věnují operátorům, mají u nich své špióny a jejich informace jsou tak zaručeně čerstvé.   
   
 • Mobilní koncepty, vynálezy, zlepšováky
  Čerstvý vítr mezi naše blogy přinesl atraktivní téma, obrázky a nápady povětšinou pocházející z fantazie designérů. Až do reality to většinou nedotáhnou, přesto může být zajímavé se jimi probírat.
   
 • Mac Life ®
  Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak.  
   
 • Vše okolo mobilni fotografie
  Kameraman a fotograf se dělí o své vědomosti a aplikuje je na svět mobilních telefonů.    
   
 • Mobilní sentiment 
  V červenci došel autorovi dech, v září se dostavila nová inspirace a je zpět.

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do středy 30. září 23:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas a všechny duplicity budou odstraněny.

Diskuze (4) Další článek: Předplacenky O2: odměna za dobití připravena pro každého

Témata článku: Nokia, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Čerstvý vítr, Blog, Hlas, Herní smartphone

Určitě si přečtěte