Kolika let se dožívá hrabáč kapský? Všečíslo 1183 slaví deváté narozeniny

Všečíslo 1183 operátora T-Mobile má za sebou devět let existence, za které linka odbavila miliony hovorů. Služba je dostupná 365 dní, v roce 24 hodin denně a pro zákazníky T-Mobile i z ciziny. Na dotazy nejrůznějšího charakteru - nejen v češtině, ale také angličtině a v němčině, jsou připraveni odpovídat desítky operátorů. Informační linka nabízí mimo jiné vyhledávání telefonních čísel, asistenční služby jako například buzení a upozornění, konferenční hovor, tlumočnický servis, motoristické informace a vyhledávání spojů všeho druhu. Dále pak kulturní a meteorologický servis. Operátoři už prý ale vyhledávali odpovědi na méně obvyklé dotazy jako je třeba hlavní město Čadu, kdy se narodil Napoleon nebo jakou maximální rychlost je schopna vyvinout želva.

Klepněte pro větší obrázek
Na lince 1183 na vás čeká osobní sekretářka s příjemným hlasem...

T-Mobile Asistent 1183 se dle slov operátora neomezuje na „pouhé“ podávání užitečných informací, ale nabízí řadu dalších služeb. S jeho pomocí lze uskutečnit konferenční hovor až s třiceti účastníky či využít profesionální tlumočnické a překladatelské služby ve 40 jazycích. Dále jsme se dozvěděli, že na lince pracují výhradně ženy a navíc pouze ty s příjemným hlasem. Nejvíce práce prý bývá v pondělí a ve středu a celkově nejrušnější sezóna nastává před letními prázdninami a s blížícími se vánočními svátky. Nejčastěji se objevují dotazy na telefonní čísla, adresy či dopravní spojení a průměrná délka hovoru je necelá minuta. Aby také ne, když operátor účtuje svým zákazníkům 14,90 Kč za spojení a dalších 14,90 Kč za minutu hovoru.

Suma sumárum zaplatíte například za zjištění spoje do Horní dolní zhruba 30 Kč, takže nejde o žádnou levnou záležitost a v tomto případě prostě platí, že informace jsou drahé. Pokud potřebujete často něco v terénu zjistit doporučuji aktivaci internetového zvýhodnění za 118 Kč měsíčně (39 Kč týdně pro Twist) a informace hledat přímo na webu. Jinak je linka účtována způsobem 60+1, akorát Twisťáci si musí dávat pozor na případné spojení s hledaným číslem, jelikož by kvůli následné minutové sazbě 14,90 Kč mohli být v cuku letu bez kreditu.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Narozeniny, Čad, Let, Informační linka, Hra, Necelá minuta

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34