Kompaktní dvoumegapixelový fotoaparát s mobilem a 1,5 GB paměti

Kompaktní dvoumegapixelový fotoaparát s mobilem a 1,5 GB paměti

Nové telefony značky Sony Ericsson razí novou koncepci přístroje kombinujícím digitální fotoaparát s mobilním telefonem. Z jedné strany máte jedno, na opačné straně druhé. Ostatní značky se nechaly inspirovat a nyní přišel se svým novým modelem i Pantech Curitel, který je pro nás výrobcem spíše exotickým.

Na stávajících dvoustranných fotomobilech je zatím stále znát, že na druhé straně najdeme něco víc. Zkuste se ale podívat na následující obrázek.

Klepněte pro větší obrázek 

Přístroj vypadá opravdu obyčejně, jako běžný kompaktní digitální fotoaparát, v tomto případě s rozlišením 2,1 megapixelu. Nicméně umí ledacos navíc. Tak třeba dokáže nahrávat video i se stereofonním zvukem, má automatické ostření, jedenáctinásobný zoom a scénu dokáže přisvětlit integrovaným bleskem. Pro ukládání vašich obrazových vzpomínek je k dispozici 512 MB SDRAM a 1GB flash paměti. Videonahrávky ve formátu MPEG4 tak můžete pořizovat až hodinové.

Znalci však již tuší, že u Pantechu najdeme ještě něco navíc. Obraťme proto přístroj a nechejme se unést, opět máme co závidět.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Z fotoaparátu se vyklubal vysouvací mobil, a to pořádně vybavený. Displej zobrazuje 262 tisíc barev, zvonění obstarává 60 hlasů naladěných firmou Yamaha a samozřejmostí je také přehrávání MP3 souborů, kterých se do paměti vejde opravdu mnoho. Pokud se vám nový Pantech zalíbil, určitě vás zamrzí, že je určen pro síť CDMA a prodávat se bude pouze v Koreji za cenu kolem 500 dolarů.

Témata článku: Fotoaparát

12 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Kapo 19. 12. 2004 20:11:48
    Veru pekny pristroj, ale u nas bohuzel nedostupny, musim se spokojit s...
  • Dan 18. 12. 2004 20:04:20
    Ten tel se mi jinak libi.
  • CD Jojn 8. 12. 2004 19:01:54
    Taky jsem na to čuměl, a nevěřil jsem svým očím, jak sNová může vůbec...
Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

** Xiaomi dostává optický zoom i do vyšší střední třídy ** Smartphone nabízí skvělý poměr výkonu a ceny ** LTE v pásmu 800 MHz zatím chybí

26.  7.  2017 | Miksa Martin | 5

360° kamerky se stanou běžnou součástí smartphonů. První modely už se prodávají

360° kamerky se stanou běžnou součástí smartphonů. První modely už se prodávají

** Dnes pro natáčení VR obsahu používáme samostatné 360° kamerky ** ProTruly a HT Optical ji implementovali do telefonu ** Během pár let by mohly být běžnou součátí telefonů

18.  7.  2017 | Miksa Martin | 9


komerční sdělení

Komerční sdělení