Komunikátor Sidekick II je oficiální

V červnu jsme v této bleskovce upozornili na tenkrát ještě neoficiální nový produkt Sidekick II PV-100 firmy Danger, který má být nástupcem předchozího modelu Sidekick, který nabízí americký T-Mobile. Informace tehdy prosákly z amerického telekomunikačního úřadu FCC.

Minulou středu byl tento výrobek na speciální show v Hollywoodu oficiálně představen. Je o čtvrtinu tenčí než jeho předchůdce (rozměry 130 × 66 × 22 mm, hmotnost 184 g). Některé jeho další vlastnosti jsou zde: 
velký transreflexní TFT displej s rozlišením 240 × 160 bodů s pětašedesáti tisíci barvami, integrovaný fotoaparát, po otevření pětiřádková QWERTY klávesnice, dále dvanáctihlasé polyfonní zvonění, 32 MB vnitřní paměti plus 16 MB flash, integrovaný VGA fotoaparát s bleskem, GPRS třídy 10 nebo vestavěné rádio. Podporuje mimo jiné instant messaging, ale na druhou stranu neumožňuje přímé propojení s PC.

Cena u amerického T-Mobile je 299,99 dolarů. Zda se výrobek bude prodávat i v Evropě není zatím zcela jasné, spíše s tím ale nepočítejte. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (2) Další článek: Mobil lepší než hrací automat

Témata článku: Komunikátor

Určitě si přečtěte