Komunikátor Siemens P50: Benq se začíná projevovat

Server MSmobiles.com ve svém dnešním článku napsal, že čínský Benq se na svůj starší komunikátor P50 chystá nalepit novou značku a prodávat ho jako Siemens P50. Připomeňme, že Benq je novým vlastníkem Siemensu a na toto rozhodnutí má proto plné právo. Původní informaci o tomto záměru přinesly čínské noviny Commercial Times.

Klepněte pro větší obrázek

Benq P50 je už poměrně starý komunikátor, byl představen na CeBITu 2004. Používá operační systém Windows Mobile 2003 Second Edition a pod displejem má podobně jako Palm Treo hardwarovou klávesnici. V Evropě se tento model zatím neprodával a Benq možná doufá, že nalepení známé značky mu v tom může pomoci. Do prodeje se ale už chystají produkty s nejnovější verzí Windows Mobile a starší komunikátory můžeme doporučit jen v případě, když se prodávají za velmi výhodnou cenu nebo když jejich výrobce výslovně slibuje možnost upgradu na vyšší verzi operačního systému.

Tip: prohlédněte si prezentaci Benqu P50

Diskuze (12) Další článek: Červený trpaslík míří na mobily

Témata článku: Benq, Siemens, Komunikátor


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39