Komunikátor Xperia X1 se přece jen objeví ještě letos

Po včerejší informaci ohledně ročního odkladu uvedení Windows Mobile komunikátoru Xperia X1 se na blogu Sony Ericsson objevilo oficiální vyjádření výrobce. Spousty dychtících fanoušků po celém světě totiž vyděsila podstránka oficiálního webu Sony Ericssonu, na které byla k dispozici data uvedení jednotlivých modelů na trh v příslušných zemích. Webmasteři dostali za uši a sekce už je teď chráněna přístupovými kódy. Pro Xperii X1 se v kalendáři u zahájení prodeje objevovalo datum 10. února 2009.

Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson chce s uvedením Xperie X1 stihnout původně avizovaný termín

Viceprezident pro globální komunikaci a PR společnosti Sony Ericsson Aldo Liguori ale potvrdil, že X1 se dostane do obchodů ve druhé polovině letošního roku, jak výrobce slíbil na mobilním kongresu v Barceloně. 10. únor 2009 na produktovém listu se objevil prý proto, že ještě nebylo přesně určeno, kdy spatří světlo světa nový operační systém Windows Mobile 6.1, na němž Xperia poběží. Proto zřejmě administrátor jednoduše zanechal stejné datum jako při představení v Barceloně (10. února 2008) a pouze přidal rok navíc. Sony Ericsson už si teď nejspíš bude dávat větší pozor na nezabezpečené stránky, jež mají sloužit výhradně pro interní potřeby. Fanoušci značky jsou totiž velmi všímaví a každá negativní informace ohledně netrpělivě očekávaných produktů je dokáže pořádně rozladit.

Zdroj: SE Blog

Témata článku: Smartphony, Xperia, Komunikátor

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 70

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Sony Xperia XZ1 Compact: důstojný nástupce vymírajícího druhu [recenze]

Sony Xperia XZ1 Compact: důstojný nástupce vymírajícího druhu [recenze]

** Jeden z mála kompaktních a dobře vybavených smartphonů na trhu ** Xperia XZ1 Compact běží na nejnovějším Androidu 8.0 Oreo ** Fotoaparát Motion Eye umožňuje tvořit super slow-mo videa

15.  10.  2017 | Měchura Milan | 58