Koncept: Displej v ruce, klávesnice v kapse

Na internetu se objevil zajímavý koncept telefonu, u kterého lze displej ve kterékoliv chvíli oddělit a používat jej samostatně. Toto řešení by s sebou přineslo spoustu zajímavých možností pro nás uživatele. Dovedu si představit, že při sledování filmu nepotřebuji celý telefon, ale pohodlně si vystačím pouze s displejem. Možnosti využití se meze nekladou a nezbývá než čekat, zda se tohoto konceptu chytne některý z výrobců a vyrobí funkční telefon.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Displej by mohl jít naformovat do různých tvarů

Dá se očekávat, že přenos obrazu by fungoval na některé bezdrátové technologii, ta by ale musela disponovat dostatečnou rychlostí, aby stíhala posílat obrázky na displej v reálném čase a neomezovala tak uživatele. Otázkou také zůstává pochybná výdrž tohoto konceptu, na druhou stranu by se s odděleným displejem zcela jsitě nepracovalo stále, ale jen ve specifických chvílích, kdy by toto řešení mělo své opodstatnění. Osobně moc tomuto řešení budoucnost nevěštím, při své nepořádnosti bych displej nepochybně brzy ztratil a bez něj bych si moc zábavy s telefonem neužil.

Zdroj: slashphone.com

Témata článku: Ostatní, Klávesnice, Koncept, Displej

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4: pevný a sebejistý středobod nové rodiny [recenze]

Asus Zenfone 4: pevný a sebejistý středobod nové rodiny [recenze]

** Zenfone 4 je nejdůležitější smartphone aktuálního portfolia Asusu ** Zařízení vyšší střední třídy je dělané na míru masového zákazníka ** Největší překážkou může být až příliš odvážně nastavená cena

26.  11.  2017 | Láska Jan | 19

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Kinect končí. Zdá se, že nás futuristické ovládání prostě nebaví

Kinect končí. Zdá se, že nás futuristické ovládání prostě nebaví

** Microsoft ukončil výrobu ovládání Kinect ** Touží vůbec lidé po sci-fi ovladačích? ** Bude tu myš a klávesnice i za sto let?

28.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 5