Koncept Mimique: každý den jiný, přesto stále ten samý telefon

Na internetu se objevil koncept telefonu Mimique, který se vyznačuje velmi zajímavým a netradičním vzhledem. Oproti ostatním podobným studiím je tato přece jen trochu výjimečná...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Celou přední stranu tvoří dotykový displej

Telefon by měl obsahovat nový otevřený, volně dostupný operační systém, který umožní majiteli kompletně měnit vzhled svého telefonu. Stačí si na internetu stáhnou nový skin a telefon bude vypadat zcela jinak než do té doby. Fakt, že celá přední strana je tvořena dotykovým displejem, zůstane běžným kolemjdoucím nepochybně skryt.

Pokud je pro vás vzhled telefonu důležitý, mohl by se vám Mimique líbit. Umí se totiž přizpůsobit vašim momentálním módním choutkám. Otázkou zůstává, jak by se měnila zadní straně přístroje. Pokud by byla stále stejná, efekt by byl z velké části omezen, na druhou stranu dodávat telefon s velkým množstvím barevných krytů asi také není to pravé. Dovedu si ale představit, že by se zadní kryt mohl řešit pomocí nějakého papíru, který by se vkládal pod skleněný kryt. Každý uživatel by si pak mohl sám v PC vytvořit a následně vytisknout vlastní zadní stranu tak, aby maximálně ladila s tou přední.

Zdroj: slashphone.com

Diskuze (2) Další článek: O2 Active dává slevu na reálná zvonění

Témata článku: Telefon, Koncept, Den

Určitě si přečtěte