Koncept: pero a mobil v jednom

Koncept: pero a mobil v jednom

Také jste vždy záviděli Jamesi Bondovi jeho nejrůznější technické hračky? Brzo se snad budete cítit jako on, na světě je totiž koncept pera, z nějž si půjde zavolat!

Klepněte pro větší obrázek

Zařízení PenPhone vypadá jako luxusní propisovačka, skrývá však tajnou výbavu v podobě displeje pro zadávání čísel, slotu pro paměťovou kartu microSD, miniUSB, Bluetooth modulu a multifunkčního ovládacího kolečka. Psaní s tímto perem nebude žádná hračka, na délku totiž měří přibližně 22 cm. Kusé informace bohužel neprozrazují, kam se vejde SIM karta.

Informační LCD displej umí ukazovat nejen čísla, ale také hlášky o příchozím hovoru, času, stavu baterie i aktuálním datu. Nakolik je koncept reálný a zda se jej dočkáme v sériové výbavě, není jasné.

Koncept pera s GSM modulem není nový. Už na Cebitu 2004 jsme mohli vidět PenPhone od Siemensu, bohužel se nedostal do výroby. Toto zařízení umělo rozpoznat a zavolat na čísla, která jste s perem napsali na papír. Manipulace s ním byla o něco pohodlnější, na délku totiž mělo celkem příjemných 14 cm.

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (6) Další článek: T-Mobile: soutěžte o mixážní pult

Témata článku: Koncept, Mobil, Pero

Určitě si přečtěte