Kopíruje Nokia ovládání konkurence?

Pokud jste příznivci Nokie a dosud vám u jejích mobilů chybělo atraktivní dotykové ovládání, které známe třeba ze Samsungu U900 Soul či LG KF600, možná se budete radovat. Z údajných předběžných náčrtů vývojářů Nokie totiž vyplývá, že některé z budoucích modelů této značky by mohly obsahovat dotykový displej, který by nahrazoval hardwarové klávesy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Náčrtky naznačují umístění ovládání i na slidery a véčka
Nákresy napovídají, že doteková ploška nenahradí funkčí klávesy ani prověřený joystick. Nápad Nokie sice není originální a už vůbec ne revoluční, pravděpodobně jen sleduje styl ovládání u konkurence a proto není důvod být z něj u vytržení.
 
Diskuze (6) | Nokia připravuje nové hry pro N-Gage

Témata článku: Nokia, LG KF600, Konkurence, Ovládání

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50