Korejci si mohou namodelovat vysněný mobil

Korejské státní telekomunikační výzkumné laboratoře (ETRI) představily úspěšný projekt pro pohodlnější navrhování designu mobilních telefonů. Díky využití 3D modelace a dalších specifických schopností softwaru mohou výrobci telefonů pracovat se vzhledem návrhů mobilních telefonů mnohem pohodlněji a hlavně rychleji, než s dosavadními testovacími maketami.

Klepněte pro větší obrázek 
Navrhování mobilů nebylo nikdy snadnější

Systém umí pomoci při rozmístění ovládacích prvků tak, aby byly dosažitelné prsty a pohodlné na obsluhu. Také odhalí chyby v lícování dílů konstrukce apod. ETRI samozřejmě spolupracuje s korejskými výrobci jako je LG a Samsung, ti se díky usnadnění návrhů mobilů mohou stát ještě více konkurenceschopnými. Pro náš trh to může znamenat, že se třeba dočkáme "vyladěných" telefonů, které bude radost ovládat.

Zdroj: Telecoms Korea

Diskuze (14) Další článek: EU: Což takhle rozdělit operátory na sítě a služby?

Témata článku: Ostatní, Dosavadní test, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136