Kráska v rudém kostýmku. Sony Xperia XZ Premium vypadá fantasticky

Červené telefony jsou letos prudce módní záležitost a Sony Xperia XZ Premium se v rudém provedení povedla náramně!

Xperia XZ Premium už se prodává několik měsíců, a tak Sony přichází s novou barvou, která má nalákat další zájemce. Tedy ne že by byl hardware samotný nějak fádní, vždyť 4K HDR displej nikdo jiný  nemá. Procesor Qualcomm Snapdragon 835 patří ke špičce a potěší i skvělá podpora, vždyť telefon už dostal Android 8 Oreo.

Jestli hledáte vadu na kráse, tak snad v tom, že Sony úplně míjí aktuální trend bezrámečkového designu. Nad a pod displej se vešly stereoreproduktory, ale ve srovnání s konkurencí jsou plochy značné. Podle spekulací se to změní až v příštím roce.

Červená varianta Xperie XZ Premium vypadá skvěle a výrazné rámečky tomu paradoxně pomáhají, protože dávají barvu na odiv. Výrobce použil výrazný odstín, který zdůrazňuje křivky. Krásným detailem je zapínací tlačítko, které kontrastuje černou barvou.

  • Červenou Xperii XZ Premium zapůjčil obchod iSpace.cz.

I mobily jsou modelky. Nosíte tu správnou barvu pro letošní sezónu?

Diskuze (16) Další článek: Nové reklamy od Motoroly a Huawei si berou Samsung za přímý cíl

Témata článku: Sony, Android, Smartphony, Qualcomm, Vlajková loď, Xperia, Skleněná konstrukce, Barvy, Sony Xperia XZ Premium, Son Xperia XZ Premium, Displej, Barva, Zapínací tlačítko, Nová barva, Kráska, Černá barva, Výrazný rámeček, Červená varianta, Příští rok, Bezrámečkový design, XZ Premium, Módní záležitost, HDR displej, Červený telefon

Určitě si přečtěte