Kupte si Aston Martin Vanquish série V12 a dostanete mobil zdarma

Známá automobilka Aston Martin nabízí svůj model Vanquish V12 s mobilem Motorola M8989, který je vyvinut přímo pro tento automobil. V autě máte s mobilem zabudované handsfree, takže vlastní mobil nemusíte vůbec používat. Nejde však o žádný z klasických véčkových „šperků“, ale opravdový autotelefon. Standardně je uzavřen v opěradle středové konzole mezi řidičem a spolujezdcem.

Tento duální mobil umí kromě hlasového ovládání také posílat SMS, faxy a lze jej připojit k počítači (např. k notebooku v autě, což se hodí). Je jasné, že vozy Aston Martin nejsou určeny pro běžné uživatele, proto pro většinu z vás bude tato informace opravdu jen zajímavostí. Asi si těžko si kvůli mobilu koupíte auto za několik milionů.

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (8) Další článek: MobilMania má konečně funkční wapovou verzi!

Témata článku: Zdarma, Kup, Van, Duální mobil, Martin, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14