Kupujte jízdenky na vlak přes telefon, o prázdninách je služba zdarma

Kupujte jízdenky na vlak přes telefon, o prázdninách je služba zdarma

Ať už se nacházíte kdekoliv na území České republiky nebo libovolného zahraničního státu, a víte, že budete brzy cestovat vlakem na tuzemské půdě, můžete si svou jízdenku zakoupit prostřednictvím mobilu díky službě TeleTiket.

Nejedná se sice o žádnou novinku, ale je dobré o této službě vědět, neboť se může kdykoliv hodit. Toto léto za využití služby navíc nově nic nezaplatíte. Až do 31. srpna je totiž zdarma, běžný poplatek činí přitom rovných 100 korun.

Nákup jízdních dokladů se uskutečňuje prostřednictvím telefonního čísla +420 221 111 122 pod volbou 1 (český jazyk) a dále pod volbou 2. Jízdní doklad lze zakoupit na všechny vlakové spoje R, Ex, IC, EC a SC. Všechny jízdenky obsahují také rezervaci místa, která je kromě spojů kategorie SC, bezplatná. Ušetříte tedy na jedné místence až 86 Kč.

Po vybrání požadovaného spoje bude zákazník požádán, aby si vybral, zda chce jízdenku zaslat elektronickou poštou a poté si ji sám vytiskne, anebo zda si ji vyzvedne těsně před odjezdem na pokladně s označením TeleTiket. Platba za jízdní doklad probíhá pomocí platební karty, takže je dobré ji mít při ruce. Více informací najdete zde.

Témata článku: Ostatní, Zdarma, Služba

6 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Kubík 28. 7. 2008 22:01:20
    České dráhy se asi zbláznily. Dělají, jako kdyby jejich vlaky jezdily...
  • 28. 7. 2008 16:36:14
    Tak s tím s Tebou nesouhlasím, mám Operu nimi 4.1 na Nokii E50 a již...
  • shut-up 28. 7. 2008 9:44:33
    tak je to náhrada, jde to i přes stránky ČD , ale přes secure třeba operu...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení