Lahůdka: mobilní hraní na japonský způsob (video)

Sony Ericsson připravil speciální edici svého modelu W53S. Tento model u nás nenajdete, prodává se pouze v Japonsku. Je to podlouhlé véčko s rozměry 49 × 107 × 20 mm, které zaujme především svým dlouhým displejem s rozlišením 240 × 432 bodů. Sony Ericsson představil speciální edici tohoto telefonu, která je věnována hře Metal Gear Solid. Ta je mezi hráči počítačových her dobře známá a nyní se očekává její čtvrté pokračování na konzoli Sony Playstation 3.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Hra Metal Gear Solid v mobilní verzi - bude to nářez

Hra Metal Gear Solid by se měla objevit i v dalších telefonech Sony Ericssonu určených pro japonský trh. Bohužel, o Evropě zatím v dostupných informacích nebyla zmínka.

Telefon je samozřejmě vybaven grafickými tématy a zvuky na téma hry, překvapí ale grafická úprava vnějších krytů. Největší lahůdkou je ovšem mobilní verze hry Metal Gear Solid. Není to žádná nudná javová plošinovka, ale plnohodnotná 3D akce s velmi kvalitní grafikou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson W53S • kryty Metal Gear edice

Ale i my se už zanedlouho dočkáme pořádných 3D her. Nokia na konec srpna chystá představení nové generace mobilních her.

Poznámka: telefon Sony Ericsson W53S nabízí operátor KDDI (více informací zde – japonské stránky)

Diskuze (2) Další článek: Číslo na všechna čísla si můžete vyzkoušet na koupalištích

Témata článku: Smartphony, Mobil, Způsob, Hraní, Mobilní hra, Mobilní hraní, Hra

Určitě si přečtěte