Legrácka: dárek zabalený do mobilního telefonu

 Jeden z našich čtenářů, David Žatka, nám poslal návod, jak originálně zabalit drobný vánoční dárek. O tak šílený nápad se s vámi musíme podělit. Dále už text samotného autora vynálezu:

Správný mobilmaniak používá telefon vždy, všude a ke všemu. Jelikož se blíží Vánoce, pojďme se podívat, jak pomocí mobilního telefonu zabalit drobné vánoční dárky. Budete k tomu potřebovat jen vhodný mobilní telefon. Nemusí nutně podporovat funkci balení vánočních dárků. Tento návod vám poradí, jak tuto zvláštní funkcionalitu doinstalovat téměř do každého telefonu.

Pro názorný příklad uvedu postup úpravy s telefonem Alcatel OT 311, verze firmwaru 2.11.

Jako první bylo potřeba vyjmout baterii, místo které se nainstaloval slot pro vánoční dárky. Jak takový slot vypadá je vidět na následujících obrázcích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Už tímto prvním krokem je možné skončit, ale je vhodné ještě slot pro uložení dárku trochu vyzdobit. V tomto případě byl použit oranžový papír. Pro další novou funkci – barevný displej – byl použit tištěný obrázek, který po vystřižení byl vložen za přední kryt, tak aby překrýval displej původní. Tento upgrade má však negativní vliv na ovládání telefonu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Takto upravený telefon je ještě vhodné obalit ve vánočním papíru, tím by se mělo docílit většího efektu překvapení obdarované osoby. V případě, že potřebujete více místa, lze pokračovat dále odmontováváním dalších zbytečných komponent, jako je základová deska.

Diskuze (7) Další článek: Operátoři oficiálně: tarify pro chudé a postižené

Témata článku: Dárek, Správný mobil, Mobilní telefon, Telefon, Mobil, Základová deska

Určitě si přečtěte