Legrácka: dárek zabalený do mobilního telefonu

 Jeden z našich čtenářů, David Žatka, nám poslal návod, jak originálně zabalit drobný vánoční dárek. O tak šílený nápad se s vámi musíme podělit. Dále už text samotného autora vynálezu:

Správný mobilmaniak používá telefon vždy, všude a ke všemu. Jelikož se blíží Vánoce, pojďme se podívat, jak pomocí mobilního telefonu zabalit drobné vánoční dárky. Budete k tomu potřebovat jen vhodný mobilní telefon. Nemusí nutně podporovat funkci balení vánočních dárků. Tento návod vám poradí, jak tuto zvláštní funkcionalitu doinstalovat téměř do každého telefonu.

Pro názorný příklad uvedu postup úpravy s telefonem Alcatel OT 311, verze firmwaru 2.11.

Jako první bylo potřeba vyjmout baterii, místo které se nainstaloval slot pro vánoční dárky. Jak takový slot vypadá je vidět na následujících obrázcích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Už tímto prvním krokem je možné skončit, ale je vhodné ještě slot pro uložení dárku trochu vyzdobit. V tomto případě byl použit oranžový papír. Pro další novou funkci – barevný displej – byl použit tištěný obrázek, který po vystřižení byl vložen za přední kryt, tak aby překrýval displej původní. Tento upgrade má však negativní vliv na ovládání telefonu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Takto upravený telefon je ještě vhodné obalit ve vánočním papíru, tím by se mělo docílit většího efektu překvapení obdarované osoby. V případě, že potřebujete více místa, lze pokračovat dále odmontováváním dalších zbytečných komponent, jako je základová deska.

Diskuze (7) Další článek: Operátoři oficiálně: tarify pro chudé a postižené

Témata článku: Dárek, Mobil, Základová deska, Mobilní telefon, Telefon, Správný mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40