Letní lásky, další kolo Oskarnevalu, hrajte o Nokii 8310

Právě se mi objevil v schránce e-mail od Oskara:

Letní lásky jsou tu!

Oskarnevalové léto plné oslav pokračuje i v posledních prázdninových dnech! Tak neváhejte a zcela nezávazně si zaflirtujte. Můžete vyhrát skvělé ceny, jako kredity na volání nebo Nokii 8310! Pošlete Oskarovi do 2. září SMS zprávu, kterou se snažíte získat svůj idol, odmítnout bývalou lásku, případně složte originální milostnou báseň. Deset nejlepších zpráv z každé kategorie bude zveřejněno a vy můžete hlasovat pro nejzdařilejší z nich. Všichni hlasující obdrží důležitou Oskarnevalovou nápovědu. Nezapomeňte, že každá nápoveda vám může pomoci získat 1 000 000 korun a velké finále se již blíží. Užijte si Letní lásky s Oskarem!

Cestuj a vyhraj s Oskarem! Pošlete Oskarovi formou SMS nejlepší historku nebo pohled z vašich cest. Můžete vyhrát skvělé ceny jako kredity na volání nebo Nokii 8310! Navštivte seznam roamingových partnerů Oskara a získáte všechny potřebné informace o používání mobilního telefonu s Oskarem v zahraničí. Cestuj a vyhraj ješte dnes!

Oskarnevalové finále se rychle blíží a je nejvyšší čas se pro účast v něm zaregistrovat! Registrovaní hráči obdrží od Oskara pozvání na závěrečný souboj, který proběhne v několika kolech. Na jeho konci se dozvíme, kdo si odnese hlavní výhru 1 000 000 korun! Pozorně proto sledujte Oskarnevalové stránky, kde se brzy dozvíte další podrobnosti. Registrace je v plném proudu, tak se neváhejte přidat!

Sláva vítězům!

Jejich výhry jsou již na ceste! Děkujeme všem, kteří se zúčastnili hlasování pro nejhezčí přání Oskarovi k svátku. Přání, které obdrželo nejvíce hlasů, je: "Dobré ráno, krásný den, vstávej nebuď unaven. Slunce svítí, ptáci řvou, ať jsi rychle na nohou. Máš prý svátek, koukej vstát, gratulanty přivítat." Deset nejlepších přání naleznete zde, nebo se podívejte na žebříček dvaceti nejúspěšnějších hráčů druhého kola Oskarova IQ Testu.

Diskuze (2) Další článek: MMS na Slovensku již od října

Témata článku: Nokia, Kolo, Oskar, Let, Hra


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 8

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 11

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 16