Letní novinky O2 pro mobilní kancelář

Mobilní kancelář se stala i nás neposradatelným pomocníkem mnoha uživatelů. Být stále ve spojení s děním ve firmě ať už jste kdekoli umožňují i mnohé služby našich operátorů, ostatně tyto firemní aplikace v sobě mají velký potenciál, chtělo by to ovšem radikální změnu v dostupnosti rychlých dat. V horkém létě přináší pro své zákazníky několik novinek O2.

BlackBerry Business Mail: dvě služby v jednom

Služba BlackBerry je jedním z nejoblíbenějších řešení, které na trhu mobilních kanceláří existuje. Přicházející novinka v sobě pod názvem BlackBerry Business Mail od O2 kombinuje výhody již existujících služeb (BlackBerry a Business Mail), tedy plnou propojenost s firemními zdroji bez nutnosti provozu vlastního BlackBerry a poštovního serveru. Ve svém principu se jedná se o nástavbu k již existující službě Business Mail. Ta spočívá v tom, že za měsíční paušál zákazník získá vlastní e-mailovou schránku s doménou podle svého výběru. Služba je založena na technologii Microsoft Exchange a kromě elektronické pošty obsahuje i další nástroje, jako je kalendář, přehled úkolů nebo správa kontaktů. BlackBerry Business Mail od O2 umožní plnou mobilní synchronizaci všech informací s mobilními telefony BlackBerry.

Klepněte pro větší obrázek

Novinka je koncipovaná jako dostupná služba pro zákazníky, kteří chtějí využívat výhod každodenního přístupu k e-mailům, dokumentům a dalším informacím bez nutnosti vysoké investice. Za standardní měsíční poplatek získává zákazník plnohodnotný firemní e-mail na vlastní doméně včetně plné mobilní synchronizace.

Tarifaktivaceměsíční poplatekvolné MB v ČRvolné MB v zahraničí
BlackBerry589 Kč594 Kčbez limitu0
BlackBerry Roaming589 Kč1 784 Kčbez limitu4
BlackBerry Unlimited589 Kč2 379 Kčbez limitubez limitu*
Business Mail Profi0 Kč356 Kč5000
*v tarifu BlackBerry Unlimited pro roaming je nastaven FUP (Fair user policy) 50MB

Office Connector jednodušeji

Druhá z letních novinek, která je pro firemní zákazníky připravena, se týká produktu Office Connector. Ten slouží (podobně jako BlackBerry) pro vzdálený přístup k firemním dokumentům, jako je například kalendář nebo e-mailová schránka. K jeho provozu si ale není nutné pořizovat speciální mobilní telefon. stačí do stávajícího zařízení nahrát jednoduchou aplikaci. Lze jej používat například s manažerskými typy telefonů značek Nokia nebo Sony Ericsson, které patří v České republice mezi nejoblíbenější. Služba je díky možnosti přístupu z různých typů telefonů velmi flexibilní. Ve vybraných modelech telefonů např. Nokia E51 nebo E65 je již aplikace předem připravená k okamžitému využívání. V případě, že si zákazník službu aktivuje, může si pořídit uvedené typy telefonů za speciální snížené ceny.

Např. telefony Nokia E51 a E65 zákazník takto získá již od 1 Kč, nebo si může pořídit smartphone Nokia N95 8GB za 7 495 Kč což jesleva 7 900,- Kč z běžné ceny. Je ale nutné počátat s úvazkem k minimální měsíční útratě 2 380 Kč. Dotovaná cena je určena pro všechny zákazníky, kteří uzavřou nebo prodlouží zákaznickou smlouvu na 24 měsíců. Přesné podmínky a další podrobnosti lze nalézt na www.officeconnector.cz.

Diskuze (4) Další článek: Nokia se vykoupí ze svého „bochumského“ problému

Témata článku: Operátoři, O2, Nokia E51-1, Nokia E51-2, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Let, Mobil, Mailová schránka, Dostupná služba, E-mailová schránka

Určitě si přečtěte