LG a Prada: avantgardní mobily se špičkovou technikou

Exkluzivní mobilní telefony jdou evidentně dobře na odbyt, a tak se nechal inspirovat další zavedený výrobce. Korejské LG uzavřelo partnerství s italskou módní ikonou Prada. Výsledkem jejich spolupráce by měly být mobilní telefony špičkové technické úrovně s nezaměnitelným stylem. Originálnímu vzhledu bude přizpůsobeno i grafické prostředí mobilů.

První společný model bude ovládán skrze pokročilé dotykové senzory, které nahradí klasickou klávesnici. S podobnou technologií má LG bohaté zkušenosti z dob vývoje populární „Chocolate.“ Představení je plánováno už na počátek roku 2007, distribuce začne v Evropě. Mezi prvními zeměmi bude samozřejmě Itálie, ale také Velká Británie, Francie a Německo. Asie bude následovat ve druhé vlně, Korejská verze bude představena až ve druhém čtvrtletí.

Prezident divize mobilní komunikace LG, pan Mun-Hwa Park k projektu říká: „Všichni v LG jsme tímto partnerstvím nadšeni. Smysl značky Prada pro klasický design je perfektní pro naši vizi ultimativního produktu. Vyvíjíme telefony, které vystihují touhu budoucích majitelů po osobitém vyjádření.“

Diskuze (2) Další článek: Voxtel W740: konkurence pro Compact na obzoru

Témata článku: LG, První země, Mobil, Technik

Určitě si přečtěte