LG a Prada: první dítko je na cestě

Nedávno oznámené spojenectví výrobce mobilních telefonů LG a módního studia Prada o sobě dává vědět. Slíbená symbióza špičkové techniky a klasického designu plní internetová fóra a na maďarském serveru mobilport.hu se dokonce objevily první fotografie.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Je na nich „obyčejné“ LG, model KE850, které by se mělo během následujících měsíců objevit v prodeji. Jeho luxusnější verze pak bude prodávána pouze pod značkou Prada. Nový bude vzhled, použité materiály, ale také celé uživatelské prostředí. Přístroj na první pohled připomíná kompaktní komunikátory s otevřeným operačním systémem (LG experimentuje s Windows Mobile 5.0), ale podle zvěstí by nemělo jít o smartphone.

 Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Přístroj, kterému jde o prestiž a reprezentaci svého majitele nemůže ležet na pultech v obyčejné papírové krabici. Prada tedy dodá odpovídající dárkovou kazetu a pro každodenní nošení také ručně šité kožené pouzdro. Technická specifikace mobilu ještě není známá, z fotografií je však zřejmé, že bude ovládán hlavně přes rozměrný dotykový displej. Jeho rozlišení je 400 × 240 bodů. Integrovaný fotoaparát s čočkou na zadní straně bude mít 2Mpx čip.

Diskuze (6) Další článek: Videohovory za korunu budou ještě celý rok

Témata článku: LG

Určitě si přečtěte