LG enV – komunikátor ve stylu Nokie 9300 jde do prodeje

Korejské LG obkoukalo od Nokie konstrukci podélně rozvíracích komunikátorů a vyrobilo zařízení s podobnou konstrukcí. Začalo to již začátkem minulého roku představením herního mobilu postaveném na této konstrukci, aby o několik měsíců později přišel běžný mobil, který je možné podélně otevřít. Tím uživatel získá plnohodnotnou QWERTY klávesnici a velký široký displej. V případě LG navíc dvojici stereofonních reproduktorů. To ale mluvíme o loňském modelu VX-9800.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
LG VX-9800

Pro letošní rok připravil výrobce vylepšený model VX-9900. Pracuje v sítích třetí generace, je vybaven dvěma barevnými displeji, slotem pro paměťové karty, Bluetooth, 2Mpx fotoaparátem a zachovány zůstaly i stereofonní reproduktory. Ve výbavě dále najdeme vestavěný navigační modul GPS. Oproti Nokii 9300i však vypadá toto LG spíše jako multimediální zařízení pro zábavu. Nokia lépe využila plochy pro vnitřní displej, má otevřený operační systém a užitečnou podporu Wi-Fi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 9300i

LG VX-9900 se už na domácím trhu prodává, ale novinkou je jeho rozšíření na americký kontinent. Zde nastupuje pod názvem LG enV do nabídky operátora Verizon.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nové LG enV, neboli LG VX-9900

Diskuze (3) Další článek: Wayfinder SpeedAlert hlídá povolenou rychlost

Témata článku: LG, Nokia, Nokia 9300i, Americký kontinent, Prodej, Komunikátor, Styl

Určitě si přečtěte