LG HB620T: první televize v mobilu u nás

LG se vysmálo honbě českých operátorů za společným projektem mobilní televize a představilo telefon, který má digitální televizi už dnes, bezplatně a bez pomoci operátora. Zatímco poskytovatelé mobilních služeb vidí televizi v mobilu jako další zdroj příjmů, výrobci mobilů se dlouhou dobu snažili dostat do svých přístrojů televizi, která by byla pro uživatele zdarma. Operátoři prosazují technologii DVB-H, kterou mohou dobře zapracovat do svého portfolia služeb. Nové LG HB620T dostalo do vínku digitální televizi DVB-T, která pracuje se stejným signálem, jako televize, nebo set-top-box ve vašem obýváku. I v tomto mobilu tedy můžete sledovat televizi zdarma.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

LG se jako první výrobce vypořádalo se značnou spotřebou energie u DVB-T přijímače – v počátcích vývoje vydržel mobil nějakých 30 minut, ve dnes představené novince je možné vysílání sledovat až tři hodiny. LG HB620T je první digitální televize v mobilu u nás a přinejmenším v příštích měsících nebude mít konkurenci. Telefon se bude pro začátek prodávat u Vodafonu, začne se už prvního srpna a cena bude 7 977 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

LG HB620T ve zkratce:

  • konektivita: bluetooth vč. A2DP, GPRS, EDGE, 3G, HSDPA
  • paměť: slot na microSD
  • fotoaparát: 2 Mpx

Podrobnější informace budou následovat...

Diskuze (26) Další článek: OxyCube manažér povýšil na verzi 1.1

Témata článku: LG, LG HB620T, Televize, Mobil

Určitě si přečtěte