LG KP199: jednoduchý s dlouhou výdrží

Společnost LG uvedla na ukrajinský trh model LG KP199. Tento mobilní telefon je určen především těm zákazníkům, kteří oželí nejmodernější funkce, ale preferují dlouhou výdrž beze strachu z náhlého vypnutí telefonu.

Klepněte pro větší obrázek 
LG KP199

Baterie tohoto telefonu má kapacitu 1350 mAh, která podle údajů výrobce udrží telefon v provozu celých 36 dní. Tato na pohled fantastická hodnota jistě bude v praxi nižší, ale troufám si tvrdit, že bude stále lepší než u drtivé většiny současných telefonů. Silnou baterii můžete využívat nejen na uskutečňování dlouhých hovorů, můžete také poslouchat hudbu nebo FM rádio. Velmi mě překvapila možnost přímo nahrávat rádiové vysílání, tato možnost je u takto levného telefonu velmi ojedinělá. Vzhledem k 60 MB interní paměti a podpoře paměťových karet MicroSD je KP199 v oblasti multimédií dostatečně vybaveno. Fotoaparát s rozlišením VGA je naopak spíše do počtu. Poslední důležitou funkcí je Bluetooth.

Zdroj: justamp.blogspot.com

Témata článku: LG, Výdrž, Rádiové vysílání

Určitě si přečtěte

Herní Razer Phone je tady! Nabídne skvělý výkon a velkokapacitní baterii

Herní Razer Phone je tady! Nabídne skvělý výkon a velkokapacitní baterii

** Herní telefon od Razeru bere hardware pěkně od podlahy ** Pro hráče je připraveno osm jader, 8GB RAM a Dolby Atmos stereo ** Myslelo se i na baterii, která má obří kapacitu i systém rychlodobíjení

2.  11.  2017 | Chroust Martin | 16

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

** Alcatel A7 je plastový telefon nižší střední třídy ** Hlavní lákadlo je 4 000 mAh s několikadenní výdrží. ** Má dostatek výkonu, paměti a stěžovat si nebudete ani na fotoaparát

6.  10.  2017 | Miksa Martin | 4

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

** Xiaomi Huami Amazfit se začínají prodávat za 4 500 Kč ** Má vestavěnou GPS a až týdenní výdrž ** Mohou být konkurencí pro věhlasný sporttester Garmin Fénix?

26.  7.  2017 | Měchura Milan | 18