LG Migo: vaše děti pod dohledem GPS

LG Migo: vaše děti pod dohledem GPS

Mobilní telefony určené nejmladším uživatelům se našemu trhu zatím vyhýbají. Jinak je tomu v Americe, kde se dětské telefony dobře prodávají už několik let. Místní operátor Verizon Wireless již před lety měl ve své nabídce jednoduchá zařízení od britské společnosti Firefly. Pomocí dvou tlačítek mohlo dítě zavolat svým rodičům.

Dnes americký operátor nabízí o něco vybavenější dětský mobil LG VX1000 Migo. Kromě jednoduchého dětského vzhledu, nízké hmotnosti a příjemných rozměrů má telefon velmi jednoduché a intuitivní ovládání, velká tlačítka a bezpečnostní zámek. MIGO má čtyři standardní programovatelná čísla a jedno pro nouzová volání (rovněž programovatelné) a nabízí několik polyfonních melodií s vtipnými dětskými zvuky. Dva růžky slouží jako antény pro CDMA a GPS signál. Také vás překvapuje čip GPS v tak jednoduchém přístroji? Je svázán s internetovou aplikací, kde rodiče mohou online sledovat přesnou polohu svých dětí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ušaté Migo za jednoduchým zevnějškem skrývá zajímavou techniku

Jednoduché telefony pro děti v posledních letech získávají na popularitě, proto je docela možné, že se časem podobné zařízení dostane i do nabídek našich operátorů.

LG VX1000 (MIGO) ve zkratce:

  • rozměry: 82 × 45 × 13 mm
  • hmotnost: 70 gramů
  • displej: jednobarevný STN, technologie TFT, rozlišení 96 × 32 bodů
  • sítě: 1900 CDMA PCS, 800 CDMA (Digital Dual-Band)
  • baterie: 1000 mAh Li-Ion, doba hovoru až 3 hodiny, pohotovostní doba do 10 dnů
Diskuze (24) Další článek: Slovenský Orange napodobuje akci bývalého Oskara

Témata článku: LG, GPS, Dohled

Určitě si přečtěte