LG V30 v plné kráse. K působivé výbavě se přidává i skvělý design

O LG V30 už víme kde co, ale až Evan Blass nám phablet ukazuje v plné parádě. „Třicítka“ bere všechno, co jsme obdivovali na V10 a V20, posouvá to na vyšší level a balí do velmi atraktivního designu. Chybí snad jen informační displej, který dělal předchozí generace výjimečnými. Ale AMOLED panel zvládne stejnou informační službu bez zbytečných ztrát energie a místa na čelní straně.

Čekejte špičkový fotoaparát se dvěma objektivy s různým úhlem záběru (normální a širokoúhlý). Výkon dodá čipset Qualcomm Snapdragon 835, který patří k absolutní špičce. Minulé generace se snažily o špičkovou kvalitu multimédií jak přehrávaných, tak nahrávaných a stejně na tom bude jistě i V30.

Teď už chybí jen oficiální premiéra, a té se dočkáme už 31. srpna v Berlíně.

Jak vybrat mobil s nejlepším poměrem výkon/cena:

Diskuze (5) Další článek: Samsung unikla brožura s klíčovými funkcemi tabletofonu Galaxy Note 8

Témata článku: LG, Spekulace, Qualcomm, Design, evleaks, LG V30, Oficiální premiéra, Informační displej, Absolutní špička, Špičkový fotoaparát, Fullvision displej, Plná paráda, Minulá generace, Nejlepší poměr, Zaoblený roh, AMOLED panel, Předchozí generace, Displej, Model lg, Berlín, Atraktivní design, Evan Blass, Skvělý design, Vysoký level, Nejlepší světelnost

Určitě si přečtěte