Líbímseti.cz a Aktuálně.cz v březnu na t-zones zdarma

Zákazníci T-Mobilu mají možnost celý březen bezplatně navštěvovat informační portál Aktuálně.cz a zábavnou seznamku Líbímseti.cz. Mobilní surfaři tak získají zdarma čerstvé informace z domova, ze světa i ze sportu nebo se mohou pobavit či seznámit s ostatními na jednom z nejpopulárnějších českých komunitních serverů. Nabídka bezplatného surfování na těchto dvou portálech platí do 31. března.

„Rádi bychom našim zákazníkům ukázali, že funkce mobilu nekončí telefonováním a psaním SMS. Může být jak zdrojem informací, tak nabídnout zábavu například při čekání na autobus,“ říká Michal Němec, ředitel služeb mobilních portálů společnosti T-Mobile.

Oba portály budou v uvedeném období snadno přístupné přímo z hlavní stránky t-zones, kde budou umístěny ikonky Aktuálně.cz a Líbímseti.cz. Narozdíl od ostatních zpoplatněných částí t-zones nebudou tyto stránky označeny symbolem $ a jakýkoliv pohyb po nich bude bezplatný.

Aktuálně.cz je internetový deník, který patří v současné době mezi nejcitovanější média v České republice a jehož redaktory jsou renomovaní čeští novináři. Aktuálně.cz měsíčně navštěvuje více než jeden milion návštěvníků. Líbímseti.cz funguje od roku 2002 a v současnosti je nejoblíbenějším komunitním portálem v České republice. Měsíčně jej navštíví 1,1 milionu reálných uživatelů ve věkové skupině do 30 let.

Na WAPu najdou návštěvníci kromě 1,4 milionu profilů uživatelů také většinu základních funkcí jako je fotogalerie, přátelé, čtení a psaní vzkazů, či hodnocení profilů. Další služby, například nahrávání fotografií nebo příspěvky do blogu, by měly být z mobilního telefonu dostupné v blízké budoucnosti. Portál však nenabízí jen virtuální přátelství, ale pro své uživatele organizuje každý víkend dvě až čtyři klubové akce.

Upozornění na služby přes Bluetooth

T-Mobile přichází také s netradičním způsobem, jak informovat své zákazníky o nabízených službách. Na vybraných místech po celé republice, například v kinech nebo obchodních centrech, budou umístěny Bluetooth vysílače. Uživatel, který bude mít zapnutý Bluetooth a bude se pohybovat v dosahu vysílače, může dostat na svůj telefon informační zprávu. S Bluetooth upozorněním se zatím setkáte v Praze, Brně, Hradci Králové, Olomouci, Zlíně a dalších velkých městech.

Diskuze (4) Další článek: M800: dotykodisplejové mobilohodinky

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Akt


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14