Limitovaná edice Benq-Siemens S68 Ceramic: třikrát dražší telefon

Benq-Siemens vzal svůj levný mobil pro práci označovaný S68 a jeho kryty nahradil keramickým materiálem s vysokým leskem. Displej chrání tvrdé minerální sklo a celé se to jmenuje Benq-Siemens S68 Ceramic. Musíme uznat, že na oficiálních obrázcích telefon působí velmi honosným dojmem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Výbava je nicméně stejná jako u klasického modelu S68. V těle s tloušťkou 13 mm je zabudovaný aktivní displej s rozlišením 132 × 176 bodů a s podporou 262 tisíc barev, Bluetooth, 64hlasé vyzvánění a 27 MB paměti. Multimediální funkce jako MP3 přehrávač nebo fotoaparát chybí.

K telefonu bude přibaleno luxusní pouzdro značky Bugatti a hadřík z mikrovláken pro přelešťování. Výrobce si takto vylepšeného telefonu cení na 499 Eur, tedy necelých patnáct tisíc korun. Vzhledem k tomu, že stejný telefon bez leklého krytu koupíte za necelé čtyři tisíce, je to solidní příplatek za „odlišení se“. Přitom se majitel od běžné S68 nebude zas tak moc odlišovat a svůj telefon bude muset neustále leštit. My se ale otázkou, zda se telefon vyplatí koupit nebo ne, nemusíme zabývat, protože u nás nebude k dostání. Prodává se jen na německém trhu.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Benq, Benq-Siemens, Siemens, Limitovaná edice, Benq-Siemens S68, Telefon, Edice, Limit

Určitě si přečtěte

Dnes začíná IFA 2017: Valí se na nás lavina novinek, tady je jejich přehled

Dnes začíná IFA 2017: Valí se na nás lavina novinek, tady je jejich přehled

** Předvánoční sezóna začíná a berlínský veletrh IFA je startovní výstřel ** Zásadní novinky však představí jen několik značek ** Nuda to ale rozhodně nebude!

28.  8.  2017 | Miksa Martin | 11

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 64

Limitovaná edice Twist: až 300 SMS zdarma

Limitovaná edice Twist: až 300 SMS zdarma

20.  5.  2009 | Režnar Michal | 6

Vertu: limitovaná edice Ferrari

Vertu: limitovaná edice Ferrari

20.  7.  2007 | Polesný David | 12