Linka bezpečí na novém bezplatném čísle

Linka bezpečí pomáhá dětem a dospívajícím (studentům až do 26ti let) řešit těžké životní situace. Slouží především těm, kteří si nevědí rady se svými problémy, cítí se ohroženi, osamělí, zrazení, zmatení a z nejrůznějších důvodů se nechtějí nebo nemohou svěřit někomu ze svého okolí. Přesto však potřebují pochopení, podporu, důvěru a zároveň kvalifikovanou radu a pomoc. Dětem a mladistvým je dáván dostatečný prostor k tomu, aby mohli hovořit s konzultantem o své situaci a dospět společně k přijatelnému řešení.

Všichni ti, kteří potřebují kdykoliv pomoci, mohou vytočit linku bezpečí na novém telefonním čísle 116 111. Volání na toto číslo je bezplatné ze všech tuzemských operátorů. Stále je ještě v platnosti číslo 800 155 555, které ovšem bude postupně úplně nahrazeno číslem novým. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.linkabezpeci.cz.

Diskuze (6) Další článek: Slovakia Adresy: databáze slovenských adres pro Garminy

Témata článku: Ostatní, Link, Linka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39