Loga na Nabit.cz opět zdarma

Společnost B3net, provozovatel Nabit.cz, ve spolupráci se serverem Emailing.cz, provozovaný direct marketingovou společností Admass Direct Marketing spol s.r.o., opět začínají nabízet loga zdarma na Nabit.cz. Podmínkou je pouze bezplatná registrace do systému Emailing.cz.

Uplynulo již více než rok a půl od doby, kdy si uživatelé Nabit.cz mohli zasílat loga na své mobilní telefony zdarma. Poté byly služby Nabit.cz zpoplatněny a počty odeslání výrazně klesly. Nový majitel Nabit.cz, B3net, chce nyní nabídnout svým návštěvníkům alternativu k placení. Tou je právě možnost zaslat si logo úplně zdarma a to pouze výměnou za registraci v systému www.Emailing.cz.

Princip fungování služby je velice prostý. Poté, co se uživatel zaregistruje v ww.Emailing.cz, je mu zaslán speciální kód. Prostřednictvím tohoto kódu se pak může nalogovat na emailing.nabit.cz, kde kód před odesláním libovolného loga vepíše. "Vidíme tuto spolupráci s Emailing.cz jako výrazné zjednodušení pro uživatele. Problém netkví v ceně za logo, nýbrž ve složitosti placení. Tento problém tak nyní v podstatě odpadá," říká Jiří Kouba, manažer projektů v B3net. "Samozřejmě ale možnost platit přes systém I Like Q stále zůstává." pokračuje dále.

"Vidím naši spolupráci jako výrazný posun vpřed, který zapadá do naší dlouhodobé strategie rozvoje spotřebitelského Nabit.cz. Našim fokusem stále ale zůstává spuštění služby Commerce.Nabit.cz plánované na srpen," říká Jan Barta, obchodní ředitel B3net. "Spolupráce s Nabit.cz je pro nás velice prospěšná a přináší nám efektivní nástroj pro získávání nových uživatelů „respondentů“ pro direct e-mailové kampaně. Jsem rád, že jsme se dohodli," říká Jaroslav Švarc, ředitel společnosti Admass Direct Marketing. Předpokládáme okamžitý nárůst, členů našeho spotřebitelského klubu až na 20.000 lidí a více.

Témata článku: Zdarma

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8