Luxusní mobily Bellperre: co kus, to unikát

Server Gizmag.com uveřejnil první fotografie mobilních telefonů nové luxusní značky Bellperre. Firma se chlubí tím, že na výrobu svých přístrojů použila 0% plastů. Z čeho jsou tedy vyrobeny? Z oceli, zlata, kůže, ušlechtilého dřeva, safírů a dalších exkluzivních materiálů. K ochraně poslouží největší safírové sklíčko, které kdy bylo u mobilního telefonu použito.Bellperre: každý kus bude naprostý

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Detaily designu: to jediné, co najdete na stránkách výrobce

Krédem Bellperre je produkovat mobilní telefony – umělecká díla – bez jakýchkoliv kompromisů ve výbavě. To se lehko řekne, ale hůře udělá. Na druhou stranu ten, kdo si koupí mobil za desítky až stovky tisíc (ceny dosud nejsou známy) nejspíš nebude na technické stránce věci až tolik bazírovat, tady půjde především o prezentaci majitele. Napadá mne jedno přirovnání ke světu automobilů: tradicí značky Rolls-Royce je u svých luxusních modelů uvádět výkon motoru, jako „dostatečný“ a nikdo ze zákazníků se na něj neptá.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Je libo kořenové dřevo, nebo hadí kůži?

Fakt, že nebyly použity plasty samozřejmě ovlivní výslednou hmotnost, ta by mohla být oproti běžným mobilům až trojnásobná. Na vzhled přístroje si udělejte názor sami, mně osobně se nezdá příliš nápaditý. Provedení však bude nekompromisní. Každý zákazník si bude moct vybrat jedinečnou kombinaci použitých materiálů, jejich úpravu, zdobení a barvu. Možnosti jsou natolik široké, že se firma zavázala, že nikdy nevyrobí dva stejné kusy.

Diskuze (2) Další článek: Přehled aktuálních předplacených karet

Témata článku: Luxus, Luxusní mobil, Kus, Mobil

Určitě si přečtěte