Majitelé Nokií N81 (8GB) mohou jako první testovat N-Gage

Nokia otevřela na stránkách n-gage.com testovací aplikaci zvanou First Access, přes kterou se mohou majitelé N81 nebo N81 8GB zaregistrovat a vyzkoušet si první podobu nové generace N-Gage. Prostřednictvím First Access si mohou stáhnout trial verze nových her, po zadání kódu se pak otevře cesta pro jejich nákup.

Klepněte pro větší obrázek

Oficiálně zatím není aplikace pro jiné N-Gage telefony přístupná. Jejich majitelé se ale mohou na stránkách zaregistrovat k odběru newsletteru a být tak informováni o přidání podpory pro další typy. Jak jsme ale zjistili, fanoušci N-Gage jsou na obnovenou platformu tolik natěšeni, že se jim už podařilo First Access otevřít i pro uživatele N95 8GB, a to pouhý jeden den po uvedení. Pokud je napadení aplikace skutečně tak jednoduché, nabízí se otázka, proč ji Nokia nezpřístupnila rovnou pro všechny zainteresované telefony (jejich seznam a další podrobnosti o N-Gage najdete v tomto článku).

Zdroj: Engadget Mobile

Diskuze (6) Další článek: Sjednejte si půjčku přes mobil

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage, První test, Majitel

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50