Máte problémy s kartami SIM Eurotelu Go?

Pokud máte kartu SIM Eurotelu Go, můžete narazit na určité problémy, které jsou sice nepříjemné, ale na funkci služeb nemají žádný vliv.

Prvním problémem je příchod podivných zpráv se zněním „Zprávu nelze zobrazit“. To se stává u některých mobilních telefonů a starých SIM, kdy na mobil dojde binární textovka vyrovnávající stav kreditu na kartě. Mobil sice kredit správně upraví, ale už nezobrazí zprávu, že byl kredit změněn; místo toho se objeví hláška, že zprávu nelze zobrazit. Tyto zprávy můžete buď ignorovat, nebo požádat o novou kartu SIM. Bohužel, není možné dostat kartu se stejným číslem, proto bude lepší, když tyto zprávy budete ignorovat. Oživeno: Podle čtenářů jsou tyto karty vyměněny za jiné se stejným číslem, informace, kterou nám podalo tiskové oddělení, tedy pravděpodobně nebyla správná.

Druhý problém může nastat s některými novými telefony Nokia, případně jinými značkami a modely, které Eurotel nemá v nabídce. U nich zase může zmizet část kreditu z karty SIM; v centru Eurotelu je ale uložen kredit správně, takže pokud zavoláte na infolinku, pošlou vám „vyrovnávací“ SMS. Tento problém v současné době Eurotel řeší.

Témata článku: EU, Euro, SIM, Karta, Eurotel Go

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24