Máte problémy s kartami SIM Eurotelu Go?

Pokud máte kartu SIM Eurotelu Go, můžete narazit na určité problémy, které jsou sice nepříjemné, ale na funkci služeb nemají žádný vliv.

Prvním problémem je příchod podivných zpráv se zněním „Zprávu nelze zobrazit“. To se stává u některých mobilních telefonů a starých SIM, kdy na mobil dojde binární textovka vyrovnávající stav kreditu na kartě. Mobil sice kredit správně upraví, ale už nezobrazí zprávu, že byl kredit změněn; místo toho se objeví hláška, že zprávu nelze zobrazit. Tyto zprávy můžete buď ignorovat, nebo požádat o novou kartu SIM. Bohužel, není možné dostat kartu se stejným číslem, proto bude lepší, když tyto zprávy budete ignorovat. Oživeno: Podle čtenářů jsou tyto karty vyměněny za jiné se stejným číslem, informace, kterou nám podalo tiskové oddělení, tedy pravděpodobně nebyla správná.

Druhý problém může nastat s některými novými telefony Nokia, případně jinými značkami a modely, které Eurotel nemá v nabídce. U nich zase může zmizet část kreditu z karty SIM; v centru Eurotelu je ale uložen kredit správně, takže pokud zavoláte na infolinku, pošlou vám „vyrovnávací“ SMS. Tento problém v současné době Eurotel řeší.

Diskuze (73) Další článek: T-Mobile: internet za paušál nebude + další novinky

Témata článku: EU, Euro, Eurotel Go, Karta, SIM


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62