Melouny se valí do finále

Praha, 16. prosince 2002 – Soutěž Melouny se valí vstoupila do druhé poloviny. Dosavadní průběh soutěže svědčí o velkém zájmu. Během dne přicházejí soutěžní SMS v několika velkých vlnách – největší je před prvním losováním ve 13 hodin, další vlny odpovídají televizním reklamním blokům v hlavním vysílacím čase v době kolem 20. a 21. hodiny.

Chybovost zasílaných hesel je velmi nízká – dosahuje pouze jednoho procenta. Nejčastější chybou je rozšiřování hesla o další znaky – SMS musí obsahovat přesně počet znaků, jež tvoří heslo (klíčové slovo), zprávu nelze rozšiřovat ani o mezeru, jméno odesilatele či osobní vzkazy. Systém je totiž nastaven pouze na rozpoznání denního hesla. Chyba může být způsobena i nastavením automatického podpisu u těch telefonů, které tuto funkci podporují.

Zatím byly rozděleny všechny hodinové i týdenní výhry kromě jedné ceny ve výši 100 000 Kč, kdy soutěžící chybně odpověděl na kontrolní otázku (tradičním vánočním pečivem překvapivě nejsou melouny, ale vosí hnízda). Na rozdělení mezi soutěžící čeká ještě cca 17 milionů korun a 80 přístrojů MDA.

Vzhledem k množícím se dotazům opakujeme základní pravidla hry:

Jak soutěžit

Možnost výhry mají všichni tarifní i twistoví zákazníci, kteří do 26. 12. 2002 odešlou na číslo 2412 zprávu SMS s platným denním heslem. Cena za odeslanou SMS s denním heslem je 5 Kč.

Až do 24. prosince se losují hodinové výhry. Každou hodinu mezi 12.00 a 13.00 hodinou stačí odeslat denní heslo – samozřejmě platí, že šance na výhru se zvyšuje s počtem odeslaných SMS. Každou hodinu je vylosován jeden soutěžící. Platná hesla zaslaná daný den před 12. hodinou jsou slosována ve 13.00 hodin v rámci prvního losování. Vylosovaný soutěžící je poté telefonicky kontaktován, a pokud správně odpoví na vědomostní otázku, získává 100 tisíc korun. Pokud zákazník odešle nesprávné klíčové slovo, obdrží SMS s upozorněním; v případě správně zadaného klíčového slova žádnou potvrzující zprávu neobdrží.

Denní heslo soutěžící najdou buď ve speciálním adventním kalendáři, nebo si jej mohou objednat – stačí odeslat heslo +MELOUN na číslo 4616 a hesla budou zasílána automaticky.

Hlavní cena stale ještě čeká

Kromě hodinových výher čeká na soutěžící ještě jedno týdenní losování v neděli 22. prosince o 3 miliony Kč a celkem 30 MDA. Týdenní výherce je losován ze všech soutěžících, kteří v týdnu před adventním losováním poslali alespoň jednou správné denní heslo.

V závěrečný den soutěže, 26. 12., bude vylosován výherce 5 milionů Kč a 50 šťastlivců, kteří obdrží přístroj T-Mobile MDA. Do hry o tyto ceny se tedy mohou zapojit i ti, kdo dostanou mobilní telefon až pod stromeček, neboť hesla platná pro 24. prosinec lze posílat až do 26. prosince (do 16.00 hodin). Šanci na vylosování v hlavní výhře mají všichni soutěžící, kteří za celé soutěžní období zaslali alespoň jednou správné denní heslo. Správně zodpovězená vědomostní otázka je podmínkou i v případě týdenních výher a hlavní ceny.

Ceník a další informace

Cena za odeslání jedné soutěžní SMS s klíčovým slovem činí 5 Kč; přihlášení do speciálního „melounového“ infokanálu je zpoplatněno dle tarifu zákazníka, za příchozí SMS s klíčovým slovem zaplatí zákazník 2 Kč (ceny jsou uvedeny bez 5% DPH).

Další informace a pravidla soutěže mohou zákazníci získat na speciální infolince 603 60 50 40, dále na WAPu v položce Aktuálně, ve značkových prodejnách T-Mobile, v tištěných propagačních materiálech a na webové stránce www.melounysevali.cz.

Diskuze (21) Další článek: Dvouletá záruka na telefony Siemens již nyní

Témata článku: Fin


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70