MFF Karlovy Vary: s mobilem snadněji

Eurotel nabízí již počtvrté za sebou návštěvníkům Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech několik služeb, které mohou usnadnit pobyt na festivalu. Festival se koná ve dnech 2. – 10. července. Služby se týkají rezervace vstupenek, možností nákupu vstupenek přes mobilní telefon nebo nabídky videoukázek filmů.

Rezervace vstupenek

Rezervovat vstupenky si můžete prostřednictvím speciální wapové aplikace, která je dostupná na wapovém portálu Eurotel Live! pod názvem Rezervace. Za pomoci této služby si vyberete žádanou vstupenku, dopředu si ji rezervujete a pak už si ji jen stačí vyzvednout u pokladny Eurotel v hotelu Thermal.

Pokud váš mobilní telefon nepodporuje technologii wap, můžete využít službu Eurotel Asistent 1188, kde si lze vstupenky zamluvit za pomoci operátora.

Přístup na wapový portál Eurotel Live! i na službu Eurotel Asistent je umožněno ze všech sítí mobilních operátorů. Číslo ze všech sítí je 1188.

Platby mobilem

Pro zákazníky Eurotelu je tu možnost nakupovat vstupenky přímo prostřednictvím mobilního telefonu. Eurotel navíc každou vstupenku, která bude zakoupena prostřednictvím mobilního telefonu, dotuje cenou 25,- Kč. Cena jedné vstupenky tedy bude 40,- Kč.

Video Servis

Služba Eurotel Video Servis nabízí celkem sedmdesát videoukázek filmů, které zahrnují i ukázky z osmnácti soutěžních filmů. Klipy jsou zdarma, zaplatíte pouze poplatek za přenesená data.

Operátor dále nabízí zasílání informací o filmech prostřednictvím MMS zpráv, které zahrnují fotografii z filmu, jeho charakteristiku a foto režiséra.

Diskuze (5) Další článek: SuperStar: nehlasujte všichni naráz

Témata článku: Karlovy Vary, MFF, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15