MFF Karlovy Vary: s mobilem snadněji

Eurotel nabízí již počtvrté za sebou návštěvníkům Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech několik služeb, které mohou usnadnit pobyt na festivalu. Festival se koná ve dnech 2. – 10. července. Služby se týkají rezervace vstupenek, možností nákupu vstupenek přes mobilní telefon nebo nabídky videoukázek filmů.

Rezervace vstupenek

Rezervovat vstupenky si můžete prostřednictvím speciální wapové aplikace, která je dostupná na wapovém portálu Eurotel Live! pod názvem Rezervace. Za pomoci této služby si vyberete žádanou vstupenku, dopředu si ji rezervujete a pak už si ji jen stačí vyzvednout u pokladny Eurotel v hotelu Thermal.

Pokud váš mobilní telefon nepodporuje technologii wap, můžete využít službu Eurotel Asistent 1188, kde si lze vstupenky zamluvit za pomoci operátora.

Přístup na wapový portál Eurotel Live! i na službu Eurotel Asistent je umožněno ze všech sítí mobilních operátorů. Číslo ze všech sítí je 1188.

Platby mobilem

Pro zákazníky Eurotelu je tu možnost nakupovat vstupenky přímo prostřednictvím mobilního telefonu. Eurotel navíc každou vstupenku, která bude zakoupena prostřednictvím mobilního telefonu, dotuje cenou 25,- Kč. Cena jedné vstupenky tedy bude 40,- Kč.

Video Servis

Služba Eurotel Video Servis nabízí celkem sedmdesát videoukázek filmů, které zahrnují i ukázky z osmnácti soutěžních filmů. Klipy jsou zdarma, zaplatíte pouze poplatek za přenesená data.

Operátor dále nabízí zasílání informací o filmech prostřednictvím MMS zpráv, které zahrnují fotografii z filmu, jeho charakteristiku a foto režiséra.

Diskuze (5) Další článek: SuperStar: nehlasujte všichni naráz

Témata článku: Mobil

Určitě si přečtěte