Microsoft DeepFish: nový internetový prohlížeč pro Windows Mobile (video)

Teprve před několika málo dny jsme informovali o novém „informačním ekosystému“ Microsoft ZenZui pro Windows Mobile a už jsou tu zprávy o novém mobilním internetovém prohlížeči. Bude se jmenovat DeepFish a jeho hlavní výhodou má být to, že zobrazí stránku stejně jako dospělé prohlížeče ve stolním počítači. Uživatel si pak přiblíží pouze tu oblast, kterou chce prohlédnout, přečíst. Tento postup nejlépe objasní následující video.

Po shlédnutí videa však musím říct, že Microsoft nepřichází s ničím převratně novým. Na podobném principu fungují prohlížeče novějších Nokií (N80 Internet Edition, E65 a další). Rozdíl je pouze v tom, že už máte „nazoomováno“ a až při posunování stránky se zobrazí náhled celku.

Témata článku: Microsoft, Windows, Smartphony, Software pro mobily, Mobil, Internet, Prohlížeč, Internetový prohlížeč, Windows Mobile

Určitě si přečtěte

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

** iTunes už není taková hrůza, mp3 skrz něj totiž prohnat musíte ** Máte-li sbírku CD z dob minulých, můžete je poslouchat i v iPhonu ** Otázka je, zda vám všechna ta námaha stojí za 149 Kč měsíčně...

17.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 147

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 77