Microsoft: Windows Mobile 6.0 zdarma

Microsoft potvrdil to, v co doufali všichni uživatelé současných zařízení s operačním systémem Windows Mobile 5. Update na nedávno představenou verzi 6.0 bude dostupný zdarma.

Před oficiálním představením nového systému vedly diskuse na téma kompatibilita v zásadě dvěma směry. Jeden poukazoval na to, že při přechodu z Windows Mobile 2003 byla možnost updatu minimální. Ten druhý tvrdil, že šestá verze systému je pouze evolucí, vylepšením stávajícího. Na tuto stranu jsme se při zevrubném testu Windows Mobile 6.0 přiklonili také my a v těchto dnech Microsoft naše předpoklady potvrdil.

Klepněte pro větší obrázek

Firma oznámila, že uvolní licence pro všechny své významné odběratele, tedy výrobce mobilních zařízení. Ti je pak budou distribuovat dále. Mezi prvními plánuje nabídnout update pro svá starší zařízení firma HTC.

Témata článku: Microsoft, Windows, Smartphony, Software pro mobily, Zdarma, Mobil, Windows Mobile

Určitě si přečtěte

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

** iTunes už není taková hrůza, mp3 skrz něj totiž prohnat musíte ** Máte-li sbírku CD z dob minulých, můžete je poslouchat i v iPhonu ** Otázka je, zda vám všechna ta námaha stojí za 149 Kč měsíčně...

Včera | Pospíšil Aleš | 101

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 69

Tak nám zabili mobilní Windows

Tak nám zabili mobilní Windows

** Mobilní Windows a lumie umíraly už několik let ** Teď to přiznal i samotný Microsoft ** Už s nimi nepočítá, průšvih to ale není

15.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 85